%100 Güvenli Alışveriş


mdukkan.com 
web sayfamız üzerinden güvenle 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Verdiğiniz tüm siparişlerde mdukkan.com ekibi olarak size en hızlı ürün teslimini gerçekleştirmek üzerine kurulu bir sistemle çalışmaktayız.
Saat 14.00' a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün mesai saatleri içerisinde kargoya verilmektedir.
Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ise tatil bitimini takip eden mesai gününde işleme alınacaktır.
Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuz hakkında detaylı bilgiler içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.
Kredi kartı ile verilen siparişler hemen işleme alınarak mevcut stok için ön rezervasyon oluşturmaktadır. Bu süreç içerisinde ödemesi yapılmayan siparişlerde bulunan ürünlerin stoklarının tükenmesinden mdukkan.com sorumlu değildir.

mdukkan.com sitemize üye olurken ya da üye olmadan alışverişiniz sırasında sipariş verirken dolduracağınız formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine lütfen dikkat ediniz.
Siparişiniz, belirtmiş olduğunuz teslimat adresinize faturalandırılarak gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir karışıklık ya da sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanızı önemle rica ederiz.

Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorun ya da değişiklik ile ilgili adımlarda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.


 

Kredi Kartı ile Ödeme:

En hızlı ve %100 güvenli ödeme yöntemi olan kredi kartı kullanımı sayesinde 256 Bit SSL üzerinden güvenli olarak iletilecek olan kart bilgileriniz, hiçbir şekilde sistem veri tabanımızda saklanmadan tahsilatı yapacak olan banka sistemi ile doğrudan bağlantıya geçerek onaylanmaktadır.

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da bankalarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda sayfamızda belirtilen koşullar dahilinde taksitli ödeme yapabilirsiniz. Olası sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde alışveriş yaptığınız aynı yöntem ile ödemiş olduğunuz tutar %100 iade edilecektir.


 

Havale/EFT ile Ödeme:

Alıcı İsmi: Osman Demirtaş

QNB Finansbank

Iban No: TR730011100000000059116329

-----------------------------------------------------

Alıcı İsmi: Osman Demirtaş

İş Bankası

Iban No: TR500006400000166212027759

-----------------------------------------------------

Alıcı İsmi: Osman Demirtaş

Garanti Bankası

Iban No: TR930006200071800006879935Önemli Not: Lütfen banka hesabına para gönderdikten sonra BURADAN bilgi veriniz.